úterý 9. ledna 2018

Oslavy a firemní akce

Naše prostory jsou vhodným místem pro konání nejrůznějších oslav, večírků, svateb a dalších společenských akcí, které vám budou připraveny na klíč přesně podle vašich přání. K dispozici je hlavní slavnostní sál pro cca 100 lidí i menší jednací salónek pro 15 – 25 osob. Využita může být i restaurace s kapacitou 60 míst. Nabízíme také veškeré zázemí pro nejrůznější obchodní jednání, školení, prezentace, konference či bankety.


K pronájmu lze využít mítstností různých velikostí, kde vám nachystáme vše podle přání. Ceny pronájmů jsou individuální. Od měsíce května bude také k dispozici možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích o celkové kapacitě 24 lůžek a  svatebního apartmánu s vlastní terasou.

Pronájem malého sálu (rodinné oslavy)
Pronájem sálu pro firemní akce
Pronájem velkého sálu
Pronájem celého patra
Po 23. hodině se účtuje

Skvělá kuchyně s důrazem na čerstvost surovin bez použití dochucovadel a umělých přísad. Pocit jedinečnosti dodává i naše profesionální obsluha. Rádi pro vás připravíme vše od velké firemní akce až po soukromou oslavu narozenin. Jisté je, že se u nás budete skvěle bavit. Náš tým pro to udělá maximum. Pomůžeme vám s organizací, programem, sestavíme menu a vy se jen můžete bezstarostně bavit.