pátek 19. října 2018

Venkovní zahrádka

Ke každé správné restauraci patří i venkovní zahrádka. Tu jsme se pro vás snažili vymazlit co nejvíce, aby vyhověla úplně všem. A na co se to vlastně můžete těšit? Zejména je tu příjemné posezení s přáteli na čerstvém vzduchu, kde vás obsloužíme stejně rychle jako uvnitř restaurace. Kapacita sezení je 50 míst a v případě většího zájmu můžeme kapacitu ještě navýšit. Probíhají zde i grilovací párty, kde si vás budeme hýčkat našimi výtečnými specialitami. K dispozici je i velká televize, kde všichni společně sledujeme různá sportovní klání a podporujeme naše sportovce. Celý prostor je pod kvalitním wifi signálem.


Součástí venkovní zahrádky je i cyklistický koutek, kde uvítáme veškeré cyklo nadšence a nejen to. Jenom u nás si můžete vypůjčit nářadí na seřízení kola, dofoukání pneu, naplnit flašku na další tůru, v případě potřeby vám rádi zapůjčíme i lékárníčku a další věci. Chmelnice je pro vás ideální zastávkou na cyklostrase, kde se budete cítit jako doma.


Na Pivovaru Chmelnice jsme samozřejmě mysleli i na ty nejmenší a proto jsme i pro ně vytvořili na venkovní zahrádce prostor, kde můžou dovádět s ostatními dětmi. K dispozici mají klouzačku a velkou prolízačku. Po celou dobu tak můžete mít své děti pod dohledem. A do třetice jsme nezapomněli ani na vaše čtyřnohé miláčky. Ti také rádi spočinou na chvilku ve stínu a miska s vodu je samozřejmostí. Těšíme se na vaši návštěvu!