pondělí 29. ledna 2018

Svatební hostina

U nás na Chmelnici můžete mít pohádkovou svatbu. Nejsme jen obyčejná restaurace jako všechny ostatní. Můžeme vám nabídnout spoustu dalších zážitků, díky kterým si budete svůj příjemně strávený svatební den pamatovat až do konce života. Svatby, které u nás na Chmelnici pořádáme, jsou finančně dostupné pro všechny páry. Snažíme se ceny i variabilitu všech věcí stanovit tak, aby každý pár, který se bude chtít podělit o tento významný den se svými nejbližšími, byl maximálně spokojený jak s průběhem, tak i s výslednou realizací. Náš tým zaměstnanců je vám plně k dispozici a vždy se snažíme najít ideální řešení pro našeho zákazníka. Stačí nám dát zadání a my již vše pečlivě připravíme. Pivovar Chmelnice je tu pro vás.


Každá svatba je výjimečná svou jedinečností a proto se nám většinou stává, že ženich ani nevěsta nemají s pořádáním svatby dostatek zkušeností, to my ale máme. Proč si kazit krásné předsvatební období zbytečnými povinnostmi a stresem? Nechte vše na nás, snažíme se pokaždé splnit veškerá vaše přání tak, aby celkový svatební den odpovídal zcela vašim představám. Máte nějakou hrubou představu o průběhu hostiny a nevíte co dál? Nevadí, stačí nám jen vypíchnout důležité body a se vším ostatním vám ochotně poradíme. Záleží pak jen na vás nakolik se budete chtít do příprav zapojit.


Garantujeme vám i exkluzivitu vašeho svatebního dne, takže se u nás nemůže stát, že byste se museli o prostory dělit ještě s někým dalším. Přichystáme vám jak klasická, tak i netradiční jídla, všechno dle domluvy k vaší spokojenosti. U nás nejste limitováni vůbec ničím. Svatební obřad můžete uspořádat i pod širým nebem na naší venkovní zahrádce. Buďto můžete mít tradiční hostinu, raut se švédskými stoly a nebo zahradní grilování a to i když je svatební hostina nejčastěji spojována se svatbou klasickou, kdy se skládá z chodů jako je předkrm, polévka a hlavní jídlo. Jako dalším gurmánským zážitkem doporučujeme zařadit na stoly ještě i různé pochutiny z jednohubek a nebo je možností doplnit stůl i o čokoládovou fontánu, prostě ideální svatba ve Zlíně / Napajedlích. Rovněž jsme schopni zajistit i víno, máme široký výběr kvalitních vín, které potěší každého. Pro zpestření večera můžeme zajistit hudbu v podobě DJ a nebo kapely. Panuje pak dobrá nálada a novomanželé si svatbu skvěle užijí. Můžete si prohlédnout i pivovar na Chmelnici. Neváhejte nás kontaktovat a nebo se k nám přijeďte rovnou podívat. Těšíme se na vaši návštěvu.