pondělí 29. ledna 2018

Svatební hostina

U nás na Chmelnici můžete mít pohádkovou svatbu. Nejsme jen obyčejná restaurace jako všechny ostatní. Můžeme vám nabídnout spoustu dalších zážitků, díky kterým si budete svůj příjemně strávený svatební den pamatovat až do konce života. Svatby, které u nás na Chmelnici pořádáme, jsou finančně dostupné pro všechny páry. Snažíme se ceny i variabilitu všech věcí stanovit tak, aby každý pár, který se bude chtít podělit o tento významný den se svými nejbližšími, byl maximálně spokojený jak s průběhem, tak i s výslednou realizací. Náš tým zaměstnanců je vám plně k dispozici.  Vždy se snažíme najít ideální řešení pro našeho zákazníka. Stačí nám dát zadání a my již vše pečlivě připravíme. Pivovar Chmelnice je tu pro vás.


Chceme splnit všechna vaše přání, a pokud si nebudete vědět s něčím rady, můžete se na nás kdykoliv obrátit a společně určitě najdeme vhodné řešení. Garantujeme vám i exkluzivitu vašeho svatebního dne, takže se u nás nemůže stát, že byste se museli o prostory dělit ještě s někým dalším. K dispozici pro vás máme celé patro, které se skládá z hlavního sálu, menšího salonku, baru, terasy a vlastního sociálního zařízení.


Pro vaši svatební hostinu můžeme připravit jak klasická jídla z české kuchyně, tak i netradiční jídla, všechno dle domluvy k vaší spokojenosti. U nás nejste limitováni vůbec ničím. Svatební obřad můžete uspořádat i pod širým nebem na naší venkovní zahrádce. Kromě tradiční hostiny můžete přidat i zahradní grilování, o které se postará náš tým profesionálních kuchařů. Pro zpestření zábavy a milovníky piva si náš sládek může připravit krátkou exkurzi do varny spojenou s výkladem a ochutnávkou.


Rovněž jsme schopni zajistit víno. Na výběr máme kvalitní vína od specializovaných dodavatelů, které potěší každého. Dále vám můžeme pomoci se zajištěním hudby v podobě DJ nebo kapely. O svatební dort se může postarat naše cukrářka a přípravu svatební tabule a květinové výzdoby můžete přenechat také našemu školenému personálu. Neváhejte nás kontaktovat anebo se k nám přijeďte rovnou podívat. Těšíme se na vaši návštěvu. Pivovar Chmelnice - ideální místo na svatbu ve Zlíně/Napajedlech.